Hledáme kolegu/kolegyni na pozici produkční

16 11 22

Hledáme vstřícného aktivního kolegu/kolegyni, který rád komunikuje s lidmi, má alespoň základní zkušenost s produkcí akcí a otevřenou mysl. Akce pro klienty zorganizuje od A do Z a přivítá, že nesedí celý den jen v kanceláři a práci v malém kolektivu přátelských lidí považuje za výhodu.

Rámcová pracovní náplň:

• aktivní nabídka komerčních pronájmů a služeb + doprovodných programů (například speciálních prohlídek Vyšehradu)
• zajištění svatebních obřadů na Vyšehradě
• administrace akcí (smluvní zajištění, objednávky, podklady pro fakturaci)
• administrace profilů na webech s nabídkou pro realizaci firemních akcí
• propagace a marketing – spolupráce s partnery NKP Vyšehrad
• pomoc s organizací akcí v areálu NKP Vyšehrad (historické, kulturní a společenské akce)

• pomoc s organizací edukačních programů a programů pro rodiny s dětmi
• provozní příprava prostor pro program, výkonná produkce
• programová náplň Vyšehradu (živé umění, výstavy)

Co nabízíme:

• plný pracovní úvazek, zařazení do 9. platové třídy, volná pracovní doba
• mimořádné odměny (2x ročně), stravenky 140 Kč + další benefity
• 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
• pestrá pracovní náplň s důrazem na vlastní iniciativu, kreativitu a týmovou práci
• jedinečné pracovní prostředí a skvělý pracovní kolektiv
• nástup možný 1.1. 2023

Strukturovaný životopisy s krátkým motivačním dopisem prosím zasílejte na email kolenova@praha-vysehrad.cz do 30.11. 2022